Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat nedir? bina dış cephesine kurulan modüler ray sistemi üzerindeki sepetin yukarı ve aşağıya hareket etmesi sonucu yük veya eşyanın taşınmasına verilen addır. 1 ila 30. kata kadar ulaşır ve maksimum 400 kg ağırlık taşıyabilir.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti hakkında ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiye sayfamızı inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Asansörlü nakliyat hizmetinin avantajları ve asansörlü taşımacılık işleminin nakliye sektörüne sağladığı kolaylıklarla başlayalım.

Eşya Güvenliği

Bina içerisinden yapılan taşımacılık sırasında eşyalarınızın zarar görme olasılığı %65 iken asansörlü nakliyat ile yapılan taşımacılıkta bu oran %11’e kadar düşmektedir.

Zamandan Tasarruf

Bina dış cephesine kurulan asansör sistemi sayesinde eşyalar daha kolay ve hızlı bir şekilde taşınır. Bu sayede taşıma süreciniz 2 ila 3 saat daha erken sonuçlanır.

Uygun Fiyatlar

Eşya taşıma işlemlerinde 4. kat ve sonrası için insan gücüyle yapılacak olan nakliyat işlemlerinde daha fazla ücret ödersiniz. Ancak asansörlü nakliyat ile bu minimuma inmiş olur.

Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ankara asansörlü evden eve nakliyat hizmeti sunan bir firma olarak yıllardır müşterilerimize en iyi şekilde nasıl hizmet ederiz gayreti içerisindeyiz. Ankara’nın en eski nakliyat firmalarından biri olmamızın yanı sıra Ankara’yı asansörlü nakliyat ile buluşturan ilk firma olmanın da mutluluğunu yaşamaktayız. Bu nedenle üzerimize düşen yükün bizlere vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle Ankara asansörlü nakliyat sektörünün büyümesi ve gelişmesi için her zamankinden daha fazla çalışmamız gerektiğini biliyoruz.

Ankara asansörlü nakliyat veya Ankara asansörlü taşımacılık gibi sektör haline gelmiş büyük bir oluşumun içinde her zaman önde durmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Bu vizyon doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize her daim A kalite hizmet sunacağımızın sözü veriyoruz.

Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ankara asansörlü nakliyat firmaları sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunun nedenlerini sıralayacak olursak,

 • Müşterilerin bu hizmete gösterdikleri ilgi
 • Ankara’nın hızla artan nüfusu
 • Her geçen gün daha yüksek binaların inşa edilmesi
 • Firmaların kendilerini yenileme ve geliştirmesi

Ankara asansörlü taşımacılık firmaları ile çalışmanız gerektiğinde tercih edeceğiniz firmadan hizmet almış müşterilerin görüşlerine önem vermelisiniz. Kusursuz bir taşınma için en iyi Ankara asansörlü nakliyat firması tercih etmelisiniz. Tam da bu noktada söylemek gerekirse en doğru tercih firmamız olacaktır. Geniş alt yapımız ve birbirine kusursuz şekilde entegre olmuş tüm birimlerimiz sayesinde başarısız bir taşınma süreci yaşamanız imkansızdır. Bunun yanı sıra bizlerle yapacağınız Ankara asansörlü nakliyat işlemlerinizin tamamı garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmetinde Sözleşme ve Sigortanın Önemi

Asansörlü nakliyat ile taşınma işlemlerimiz en kolay şekilde gerçekleşir. Ancak her hizmette olduğu gibi bizi asansörlü nakliyat hizmetinin de olumsuz yönleri bulunmaktadır. Bir işe iyi veya kötü demek için o işin her bölümünü ele alıp eksi ve artılarını ortaya koymak gerekir.

Asansörlü taşımacılık yapılırken de mekanik aksaklıklar veya operatöre dayalı kazalar meydana gelebilir. Örneğin asansör sepeti üzerinde taşınan eşyanın veya eşyaların aşağı düşmesi hatta düştüğü noktada bulunan araçların üzerine düşmesi durumunda asansörlü nakliyat firmanızla aranızda yapmış olduğunuz sözleşme ve sigorta poliçeniz hayat kurtarır desek doğru olur.

Asansörlü taşımacılık hizmeti sunan her bir firmanın sigortalı personel çalıştırması, modüler asansör operatörünün yetki belgesine sahip olması, her işe özel sözleşme ve nakliyat sigortası yapması gerekir. Bu nedenle asansörlü nakliyat işlemlerinde nakliyat sözleşmesi ve nakliyat sigortası en önemli konuların başında gelir.

Asansörlü Nakliyat Nedir ve Nasıl Yapılır?

Her alanda yanlış bilinenler olduğu gibi asansörlü nakliyat hakkında da yanlış bilinenler vardır. Peki, nedir bunlar?

 • Yüksek ücretler karşılığında yapılıyor olduğu
 • Taşınma işlemlerinde çok fazla kazaların yaşandığı
 • Her firmanın asansörlü araca sahip olduğu
 • Şehirler arası nakliyat işlemlerinde asansörün kullanılmadığı

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konular asansörlü nakliyat hizmeti hakkında yanlış bilinen konuların başında gelmektedir. Ankara asansörlü ev taşıma veya Ankara asansörlü eşya taşıma konularında yılların tecrübe ve birikimine sahip bir asansörlü nakliyat firması olarak en doğru bilgiyi sizlere ulaştırma gayreti içerisindeyiz.

Asansörlü Nakliyat Aracının Kullanıldığı Alanlar

Asansörlü nakliyat aracı günümüzde birçok sektörde kullanılmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarının kullanıldığı sektör ve işler şunlardır.

 • Evden eve nakliyat sektörü %55
 • İnşaat sektörü %17
 • Dış cephe temizlik işleri %12
 • Reklam ve tabela sektörü %11
 • Diğer sektörler %5

Modüler asansör sistemleri her geçen gün gelişmektedir. Teknolojinin nakliyat sektörüne sağlamış olduğu en büyük katkı olarak görülür. Mobil asansör ile yüksek katlarda ihtiyaç duyulan her hangi bir iş daha kolay ve hızlı bir şekilde yapılmış olur.

Asansörlü Nakliyat Hizmetinin Tarihçesi

Ülkemiz nakliyat sektörü, asansör sistemiyle 2000’li tarihlerde buluşmuştur. O tarihlerde sadece Almanya patentli modüler asansör sistemleri ülkemizde bulunuyorken şimdi ise birçok ülkenin asansör sistemi bulunmaktadır.

Ülkemizin hızla büyüyor ve gelişiyor olmasıyla birlikte modüler asansör sistemleri de artık Türkiye’nin birçok ilinde olmak üzere yurtdışından gelen parçalar bu illerde toplanıp üretimi yapılmaktadır.

Ankara nakliyat sektörü de 2000’li yıllarda asansörlü nakliyat sistemiyle buluşarak, bugünün Ankara asansörlü nakliyat hizmeti olarak adlandırdığımız yeni sektörünü ortaya çıkarmıştır.

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara asansörlü nakliyat fiyatları belirlerken firmamızın dikkate aldığı konular şu şekildedir.

Daire kat yüksekliği

Eşya miktarı

Gideceği mesafe

Çalışacak personel sayısı

Ankara asansörlü taşımacılık fiyatları belirlerken yukarıda belirtmiş olduğumuz konular hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Asansörlü taşımacılık da önemli olan fiyatlar değil sunulacak hizmetin kurumsal şekilde yapılması olmalıdır.

1+1 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

1700 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

2+1 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

2400 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

3+1 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

3200 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

4+1 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

3800 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

5+1 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

4400 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

6+2 Asansörlü Nakliyat Fiyatı

6200 TL

Ankara Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansör Kiralama

Ankara asansör kiralama hizmetine ihtiyacınız mı var? Firmamız bünyesinde bulunan 8 adet modüler asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmetinizdeyiz. 1 ila 30. Kata kadar yetişebilen birbirinden farklı asansörlü nakliyat araçlarımızla yüksek katları sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Ankara mobil eşya taşıma asansörü kiralama alanında uzun yıllardır gerek nakliye firmalarına gerekse diğer sektördeki ihtiyaç sahiplerine hizmet sunuyoruz.

Yılların tecrübe ve birikimi sayesinde Ankara asansör kiralama işlemlerinde profesyonel hizmet anlayışıyla her zaman yanınızdayız. Ankara asansörlü nakliyat veya Ankara asansör kiralama ihtiyaçlarınızda 7/24 saat firmamızı arayarak hizmet veya bilgi alabilirsiniz.

Ankara Kiralık Asansör Fiyatları

Ankara asansör kiralama fiyatları her yıl güncellenmektedir. Bu konuda söz sahibi olan firmamız sizlere en uygun taşıma asansörü kiralama fiyatları sunmaktadır.

Asansör kiralama fiyatları belirlemede en etkin olan konular ise şunlardır. Asansörün çalışma süresi, taşınacak malzemenin cinsi, yükün ağırlığı ve kat yüksekliği gibi konular nakliye asansörü fiyatları belirler.

 • 1 ila 10. Kata kadar 300 Türk Lirası
 • 11 ila 14. Katlar için 350 Türk Lirası
 • 15 ila 16. Katlar için 400 Türk Lirası
 • 17 ila 18. Katlar için 700 Türk Lirası
 • 19 ila 25. Katlar için 1300 Türk Lirası
 • 26 ila 30. Katlar için 1500 Türk Lirası

Diğer sektörler için asansör kiralama fiyatları ilk saat 300 Türk lirası olmak üzere her yeni saat için 100 TL olarak hesap edilir.

Yarım gün Ankara asansör kiralama fiyatı 700 Türk lirası olurken tam gün yük asansörü kiralama fiyatı 1200 Türk lirası olmaktadır.