Akyurt Evden Eve Nakliyat

Akyurt nakliyat firması mı arıyorsunuz? Doğru adreste olduğunuzu sizlere söylemekten mutluluk duyarız.

Akyurt evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan siz değerli müşterilerimizi firmamızın profesyonel hizmet anlayışıyla buluşturmaya biz hazırız. Sizlerde kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmek istiyor iseniz bizleri arayın yahut teklif bırakın biz sizi arayalım.

Akyurt nakliye işlerinde bugüne kadar binlerce müşterinin tercihi olduk. Bizleri tercih etmelerinin birkaç nedeni şunlardır.

akyurt-ev-tasima
Yılların Tecrübesi

2001 tarihinden bugüne yılların tecrübesini sunduğumuz hizmete yansıtmaktayız. Bu nedenle önceliğimiz müşterilerimize sunacağımız nakliye hizmetinin kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

akyurt-esya-tasima
Uzman Personeller

Alanında uzman, genç dinamik ve güler yüzlü personeller ile iş başındayız. Firmamızda görev alan her bir çalışanımız kendi branşında uzman ve sorumluluk almış bireylerden oluşmaktadır.

akyurt-evden-eve-nakliyat
Son Model Araçlar

Evden eve nakliye sektöründe en önemli faktörler arasında yer alan nakliye araçları oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle firmamız bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı son model araçlardan oluşur.

akyurt-evden-eve-nakliyat
%100 Memnuniyet

Sunduğumuz hizmetin her zaman arkasındayız. Bırakın kırılan, çizilen veya hasar gören eşyaların olmasını çalışma biçimimizi veya tek bir personelimizin dahi sizlere karşı tutumu hoşunuza gitmezse ücret talep etmiyoruz.

Akyurt Evden Eve Nakliye Hizmeti

Ankara’nın tüm noktalarında olduğu gibi Akyurt ilçesinde de sizlere kapsamlı bir nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bu doğrultuda adresinizden aldığımız eşyaları ulaştırmamızı istediğiniz noktaya hızlı bir biçimde teslimini sağlamaktayız. Akyurt evden eve nakliyat desteğimizden yararlanmak için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7 gün 24 saat her an yararlanabileceğimiz hizmetlerimizle her türden nakliye ihtiyacınızı karşılamaktayız.

Bu anlamda geniş bir çalışan kadrosuyla hareket eden firmamızın sizler için en ideal hizmeti sunmayı hedeflediğini vurgulamak isteriz. Buna paralel olarak personellerimizin her biri nakliye sektöründe son derece deneyimlidir. Ayrıca firmamızın teknik yeterlilik anlamında da standartların üzerinde bir hizmet vadettiğini belirtmek gerekir. Bu anlamda gerek araç filomuzu arttırarak gerekse de güncel teknolojiyi yakından takip ederek sizlere en kaliteli hizmeti getirmeyi amaçlamaktayız.

Ankara gibi büyük şehirlerde Ankara nakliye ve taşımacılık gibi alanlarda her zaman yüksek seviyede bir ihtiyaç ve talep söz konusudur. Nitekim böylesine büyük bir şehrin sürekli değişim içerisinde olması son derece doğaldır. Ancak bu yüksek talebe karşılık aynı kalitede bir hizmet alabilmek her zaman mümkün değildir. Bu noktada firmamızın sizler için en ideal Akyurt evden eve nakliye çözümü üretmeyi hedeflediğini vurgulamak isteriz. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Akyurt Evden Eve Nakliyat Firmaları

Akyurt evden eve nakliyat firmaları; Şehrimizin öne çıkan nakliye firmalarından biri olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için özverili bir biçimde hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz hizmette tüm ayrıntılara önem vermekte ve titiz bir yaklaşım sergilemekteyiz. Bütün nakliye süreci boyunca sizinle iletişim haline kalarak yol haritamızı onayınızla birlikte belirlemekteyiz.

Bu anlamda taşımacılıkta uzman personellerimiz tüm endişelerinizi ortadan kaldırmak için ekstra bir çaba göstermektedir. Aynı zamanda sizleri memnun etmek adına son derece kapsamlı bir nakliye hizmeti sağlamaktayız. Akyurt nakliyat kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetlerimizi şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Sigortalı nakliyat: Evden eve nakliyat hizmetlerimizde taşıdığımız tüm eşyalarınız sigortayla güvencemiz altındadır. Bu doğrultuda en ufak bir zararı temin edebileceğinizi vurgulamak gerekir.
  • Asansörlü nakliyat: Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi firmamız sizlere teknik açıdan da üstün bir deneyim sunmaktadır. Buna uygun olarak asansörlü nakliyat hizmetimizle eşyalarınızı evinizden tam bir güven içerisinde ve pratik bir biçimde alabilmekteyiz.
  • Şehir içi nakliyat: Akyurt evden eve taşımacılık hizmetleri kapsamında eşyalarınızı Ankara’nın herhangi bir noktasına taşımaktayız.

Şehirler arası nakliyat: Şehir içi nakliyat desteğimizin yanı sıra şehirler arası nakliyat desteğimizle de yanınızdayız. Bu doğrultuda eşyalarınızı ülkemizin herhangi bir noktasına en kısa sürede götürebilmekteyiz.

Akyurt Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Çözüm Ortağınız

Taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kurumsal bir destek arıyorsanız doğru adrestesiniz. Akyurt evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında sizlere profesyonel bir taşımacılık desteği sunmaktayız. Bu anlamda firmamız süreç boyunca kurumsal bir yaklaşımdan asla taviz vermemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir biçimde hareket ederek sizlere üstün bir hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Bu doğrultuda eşyalarınızı en güvenli şekilde dilediğiniz adrese götürmekteyiz. Yolculuk esnasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyalarınız personellerimiz tarafından özel olarak paketlenmektedir. (Eşyaları nasıl paketliyoruz ve hangi paketleme malzemeleri kullanıyoruz merak ediyorsanız eşya paketleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.) Aynı şekilde araç içerisinde de eşyalarınızı ağırlık ve hacmine göre sabitleyerek konumlandırmaktayız. Böylelikle tüm yolculuk boyunca eşyalarınızın en güvenli koşullar altında olmasını sağlamaktayız.

Ayrıca yukarıda da belirttiğimiz gibi eşyalarınız sigorta hizmetlerimiz kapsamında güvencemiz altındadır. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak tüm nakliye taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz sizin en ideal ve en hızlı çözümü hemen planlayarak hizmetinize sunacaktır.

Akyurt Nakliyat Çalışma Fotoğraflarımız

Akyurt Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Akyurt evden eve nakliyat işlemlerinizde firmamız öncelikle kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda firmamız kaliteli bir taşınma işlemini en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunar.

Akyurt evden eve nakliyat fiyatları belirlerken evinizde bulunan eşya miktarı, eşyaların bulunduğu adresle gideceği yeni adres arası mesafe, dairenizin bina kat sayısı yani kaçıncı katlar da olduğu ve asansör sisteminin gerekli olup olmadığı konuları fiyat belirleyen konulardır.

Bunun dışında özel talepler nedeniyle de Akyurt nakliye fiyatları değişiklik gösterebilir. Ancak ilk önceliğimiz yapacağımız bir taşınma işleminin sorunsuz şekilde sonuçlanmasını hedeflemek gerekir. Bu doğrultuda Sizlerin almış olduğu hizmet sonrası yapmış olduğumuz çalışmadan memnun kalmanız bizim için oldukça önemlidir.

Taşımacılık fiyatları belirlerken kalitenin düşmesine neden olacak fiyatlardan uzak durup son derece profesyonel ve kurumsal nakliyat hizmeti alacağınız fiyatları öncelik almanızı tavsiye etmekteyiz.

Parça eşya taşımacılığında %30 indirim uygulamaktayız. Fiyatlandırma seçeneklerimize göz atmak isterseniz alttaki butonu tıklayınız.

1+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1300 TL

2+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1500 TL

3+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1800 TL

4+1 Eşya Taşıma Fiyatı

2000 TL

5+1 Eşya Taşıma Fiyatı

2500 TL

6+2 Eşya Taşıma Fiyatı

3500 TL

Akyurt Evden Eve Nakliyat Yorumlarımız

Akyurt bölgesinde yapmış olduğumuz çalışmalar sonucu müşterilerimizin yorumları.

Mert Başkal

Kurumsal bir firma nakliye konusunda gerçekten tercih edebileceğiniz bir kuruluş.

Gökçe Taşçı

Ankara evden eve nakliye işleminde firma tercihimiz oldular iyi ki de olmuşlar her şey çok düzgün ve düzenli şekilde yapıldı.

Ahmet Daklan

Nakliye firması arayışınızda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yıllardır kendilerini bozmadan aynı hassasiyetle nasıl hizmet sunuyorlar hayretler içindeyim.

Burcu Bigintek

Ekip çalışkan ve dürüst. Son derece dikkatli ve özverili çalışıyorlar bide çok hızlılar.

En Güncel Nakliyat Konuları ve Nakliye Bloğu