Ankara Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal taşımacılık işlemlerinde Ankara’nın en iyi kurumsal nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ankara kurumsal taşımacılık hizmetinde firmamızı tercih eden yüzlerce mutlu müşterimiz arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Kurumsal nakliyat nedir, kurumsal nakliye nasıl yapılır? Sorularının cevabını bulabileceğiniz detaylı bir içerik oluşturduk.  Kurumsal nakliye ye dair her bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz.  İncelemenizi rica ederiz.

kurumsal-tasimacilik
Sözleşme – Sigorta

Kurumsal nakliyat hizmetinde ücretsiz ekspertiz yaparak eşyalarınızı yerinde görüp sözleşme ve sigorta yapmaktayız.

kurumsal-tasimacilik1
Profesyonel Paketleme

Taşınacak eşya cinsine uygun şekilde en iyi paketleme malzemeleri kullanarak, eşyalarınızı özenle paketliyoruz.

Kurumsal taşımacılık
%100 Memnuniyet

Her zaman ilk önceliğimiz bizlerden memnun kalmanızdır. Bu nedenle %100 memnun kalmanız için çalışıyoruz.

✅ Kurumsal Telefon 0541 789 49 29
✅ Cep Telefonu 0541 789 49 29
✅ Garantili Taşımacılık 100 Bin TL Sigorta
✅ Firma Kuruluş 2002’den Günümüze

Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Kurumsal taşımacılık 2 farklı biçimde tanımlanmaktadır. Bunlar;

Kurumsal firma taşımacılığı; İhtiyaç duyduğunuz tüm nakliye hizmetlerinin kurumsal taşımacılık firmaları tarafından gerçekleştirilme işlemidir. Kurumsal taşımacılık firmaları resmi biçimde var olan, verecekleri hizmete dair tüm yetki ve belgelere sahip, birden çok kişinin kendine özgü alanlarda uzmanlığa sahip olduğu ve tüm işlemleri kuralına uygun biçimde gerçekleştiren yapılardır. Her kurumsal nakliye firmasının kendine ait bir iş disiplini ve stratejisi vardır. Bu da koşulların daima resmi biçimde ve şartlarda en iyi biçimde gerçekleştirilmesi durumunu doğurmaktadır.

Bu durum nakliyat sektöründe de böyledir. Şoförler, eşya taşınması ve paketlemeden sorumlu personeller, asansörlü nakliyat sistemlerini yöneten arkadaşlar ve eksperlerimiz her biri alanında uzman ve gerekli belgelere sahip kişilerdir. Ankara kurumsal taşımacılık hizmeti sunan firmamız bu bakımdan oldukça başarılı ve yetkin bir firmadır. Peki, kurumsal taşımacılık firmaları sizler için neden önemlidir?

 • ankara-kurumsal-tacimacilik
  Ankara kurumsal taşımacılık

  Kurumsal taşımacılık firmaları ile nakliyat hizmetlerinizin tamamında profesyonel bir hizmet edinirsiniz.

 • Kurumsal nakliye firmaları ile taşınma gerçekleştirdiğinizde sigortalama ve sözleşme yaptırmaktasınız. Böylece herhangi bir sorun karşısında kolayca hakkınızı arayabilirsiniz.
 • Nakliyat işlemlerinizde kurumsal nakliyat firmaları bünyesinde çalışan işinin ehli personeller sayesinde daha hızlı ve güvenli bir taşımacılık süreci geçirirsiniz.
 • Kurumsal taşımacılık firmaları ile nakliyat işlemleriniz belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilir ve zaman mağduriyeti yaşamazsınız.
 • Kurumsal nakliyat firmaları ile taşımacılık gerçekleştirdiğinizde dilediğiniz an sürece dair karşınızda sizlere bilgilendirmede bulunacak kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda bir aksilik yaşandığında anında konuyla ilgili yetkili kişilere yönlendirilmektesiniz.
 • Kurumsal nakliyat firmaları ile yaptığınız taşımacılık işlemlerinizde bu süreç sorunsuz bir biçimde atlatılmaktadır.
 • Kurumsal nakliyat firmaları içerisinde gerekli araç ve ekipman kapasitesi ile dilediğiniz hizmete uygun araç bulmanız daha kolay olacaktır.

Kurumların taşımacılığı; Kurumsal nakliyat firmalarının yanı sıra ülkemizde binlerce farklı alana sahip başka kurumlarda bulunmaktadır. Bu kurumların taşımacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesi durumu da kurumsal taşımacılık hizmeti olmaktadır. Ülkemizde özel ve kamu kurumu olarak ayrılan kurumlar sayıca oldukça fazladır ve durmadan da sayı bakımından çoğalmaktadır.

Bu nedenle bazı zamanlarda sıkça kurumsal taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Bu durumlarda kurumların ihtiyaç duydukları nakliye hizmetinin gerçekleştirilmesi için firmamız planlama yaparak hızlı ve güvenli bir Ankara kurumsal taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir.

Ankara Kurumsal Nakliye Süreci

Ankara kurumsal nakliye hizmeti sürecinin ilk aşaması ekspertiz işlemidir. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz de bir randevu oluşturulur ve uygun olduğunuz bir gün eksperlerimiz kurumunuza gelerek taşımacılık hizmeti için tüm detayları çıkarır.

Eşyalarınızın hacmi, nasıl gereçlere ihtiyaç duyulduğu, malzeme listesi, kurumsal taşımacılık için gün ve saatin oluşturulması, gerekli olan araç ve ihtiyaç duyulan ek araç ve gereçleri belirlemektedir. Böylece Ankara kurumsal taşımacılık sürecine dair her aşamanın planlaması yapılmaktadır.

Daha sonra sigorta ve nakliyat sözleşmesi hazırlanarak nakliyat işleminin yapılacağı gün belgeler tarafımızdan sizlere teslim edilmektedir. Belirlenen gün ve saatte araçlar ve personellerimiz hazır bulunmaktadır. Daha sonra kurumunuzda ki tüm eşyalar personellerimizce eşyanın yapısına en uygun ve kaliteli ambalajlarla paketlenmektedir.

Kurumsal Evden Eve Taşımacılık

Kurumsal evden eve taşımacılık; Dosyalar, evraklar kaybolmayacak biçimde düzenli bir halde kolilenmektedir. Kurumlarda dolaplar, masalar vs. gibi eşyalar fazlaca bulunmaktadır. Bu eşyaların sökülmesi personellerimiz tarafından kolayca gerçekleştirilmektedir.

Paketlenen eşyalarınız kendi aralarında kategorilendirilerek araçlarımıza yerleştirilmektedir. Daha sonra kuruma ait eşyalarınız yeni yerlerine taşınması üzere yola çıkarılmaktadır. Eğer şehir içi kurumsal taşımacılık hizmeti uygulanacaksa eşyaların semtler arası taşınması belirlenen saatler içerisinde kolayca tamamlanmaktadır.

Lâkin şehirlerarası kurumsal taşımacılık hizmeti gidilecek kilometreye bağlı olarak birkaç gün sürebilmektedir. Gidilecek adrese ulaştırılan eşyalar kolayca yeni yerlerine taşınmaktadır.  Taşınma sonrası eşyalarınızın yeni yerlerinde kurulumu sağlanmaktadır. Daha sonra gerekli kontrol ve düzenlemeler yapıldıktan sonra kurumsal taşımacılık hizmetinin son aşaması da tamamlanmaktadır.

Kurumsal Taşıma ve Nakliye Firmaları

Kurumsal nakliye firmaları; Kurumlar içerisinde bulunan tüm araç ve gereçler maddi açıdan oldukça değerlidir. Maddi değerinin yanı sıra kurumun bünyesinde bulunan bazı içerikleri kolaylaştırması vs. bakımından da güvenlikleri de oldukça önemlidir. Kurumsal taşımacılık esnasında da bu tarz eşyaların her birinin güvenliği ve sağlıklı bir taşıma geçirmesi dikkat gerektiren hususlardandır.

Özellikle kamu kurumlarında çoğu eşya orada görev yapan kişilere zimmetlidir ve sorumluluğu ona bırakılmaktadır. Bu nedenle kurumsal nakliyat hizmeti esnasında taşınacak eşyaların güvenliği çok önemlidir. Kurumsal firmalarda bulunan eşyalardan bazıları; bilgisayarlar başta olmak üzere teknolojik eşyalar, evraklar, dosyalar ve belirli demirbaş eşyalardır.

Kurumsal nakliye hizmeti uygulanırken de başta bu eşyalar olmak üzere hepsine büyük önem verilmektedir. Peki, böyle çok önem verilen eşya varken kurumsal taşımacılık esnasında bu eşyaların güvenliği nasıl sağlanmaktadır, güvencesi nedir? Kurumsal taşımacılık sürecinde eşyaların paketlemelerine oldukça önem verildiğini ve dikkat edildiğini dile getirmiştik. Lakin nakliyat güzergâhı boyunca başına gelebilecek istenmeyen herhangi bir sorunda bu eşyaların güvencesinin nasıl sağlanacağı da oldukça merak edilmektedir.

Kurumsal Nakliye Hizmetinde Sigorta Ve Sözleşmenin Önemi

Bu hususta sigortalama işlemi devreye girmektedir. Sigortalama ile danışmanlar ve eksperlerimizin gözlemlediği eşyalarınız dikkate alınarak bir nakliyat sigortası oluşturulmaktadır. Ankara kurumsal taşımacılık hizmetlerinde bu sigorta bedelleri diğer taşımacılık hizmetlerine göre daha yüksektir.

Sigortalama sayesinde eşyalarınızın hasarı fazlaca karşılanmaktadır. Bunların yanı sıra kurumsal taşımacılık sürecinin işleyişi sizler için zaman ve disiplin bakımından önemlidir. Bu hususta ise her türlü teferruatın yazıldığı sözleşmemiz ile yapılan anlaşmanın ilerleyişi güvence altına alınmaktadır. Herhangi bir sorun oluştuğunda sözleşmeye bağlı kalınmadığında sözleşme feshedilerek ücretlendirme yapılmayabilir.

Böylece taşıma işlemlerinizin düzenli ve belirlenen süreler içerisinde ilerlemesi bakımından bir yükümlülük doğurmaktadır. Ankara kurumsal nakliyat hizmetinde sözleşme ve sigortanın önemi bu sebeplerden ötürü oldukça büyüktür. Kurumsal taşımacılık süreciniz ve eşyalarınızın güvencesi için sigortalama ve sözleşme yapılması gereken işlemlerdendir.

En İyi Kurumsal Nakliyat Firmasıyız

Aşağıdaki başlık altında yer alan maddelere göre bir düzen ve sistem oluşturularak hazırlanan tüm taşımacılık işlemleri şüphesiz kusursuz, sorunsuz, hızlı ve güvenli bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Araç tercihi bu hususta kurumsal taşımacılık sürecinin düzenli ve güvenli ilerlemesi için oldukça önemlidir.

Kurumların taşınma süreci boyunca eşyaların yolculuğunun nasıl geçeceği ve nasıl korunacağı bu araçların seçilmesine bağlıdır. Tüm ihtiyaçlara yanıt veren araçlarla korumalı bir kurumsal taşımacılık hizmeti gerçekleştirilmektedir. Bütün bu teferruatlar gözünüzü korkutmasın sizler için uygun kurumsal taşımacılık fiyatları ile en kaliteli hizmetin beraberinde uygun fiyat seçeneklerimizi sunmaktayız.

Kurumsal taşımacılık veya kurumsal nakliyat hizmetinin gerçekleştirilmesinde firmamız her zaman birinci sınıf hizmet sunmasından dolayı en çok tercih edilen firma olmuştur. Bundan dolayı en iyi kurumsal nakliyat firması olarak gösterilmektedir.

Kurumsal Taşımacılıkta Araç Tercihinin Önemi

Kurumsal taşımacılık hizmetinde dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de araç ve ekipman tercihidir. Taşımacılık öncesi danışmanlık hizmetimiz ile eşyalarınızın tamamı gözlemlenmekte ve buna uygun ekipman listesi ve araç belirlenmektedir. Araç ve ekipman belirlenirken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

 • Eşyaların tamamını içine alabilecek kapasitede bir araç tercih edilmelidir.
 • Eşyaların taşınma esnasında tüm dış koşullara karşı korunması için kapalı kasa ve korunaklı bir araç tercih edilmelidir.
 • Kurumsal nakliyat esnasında kurumlar yüksek katlara sahip alanlarda ise bu durumlarda asansör sistemine ihtiyaç olabilmektedir. Bu durum dikkat edilerek asansör ihtiyacı olup olmadığı muhakkak taşımacılık öncesinde belirlenmelidir. Eğer ihtiyaç varsa hazır edilmelidir.
 • Eşyaların sökülüp kurulması aşamasında kullanılacak ekipmanlar belirlenip hazır bulundurulmalıdır.
 • Eşyaların paketlenmesinde kullanılacak ekipman listesi eksiksiz hazırlanmalıdır.
 • Kurumsal nakliye esnasında ihtiyaç duyulan tüm araç ve gereçlerin bakımı muhakkak bakımı yaptırılmalı ve taşınma öncesinde kontrolü sağlanmalıdır.
 • Bilgisayar vs. gibi önemli teknolojik eşyaların sökümü ve kurulumdan gereken eşyalar hazırlanmalı ve karıştırılmaması açısından her biri kendi malzemeleriyle paketlenmelidir.

Araçlarda liftli sistem veya vinç gibi ağır yükler için kullanılan gereçlere ihtiyaç duyulup duyulmadığı kontrol edilmeli buna göre ön hazırlık yapılmalıdır.