Ankara Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma nedir? Miktarca az olan tek veya birkaç parça eşyanın bulunduğu yerden alınarak istenilen yeni adrese taşınma işlemine verilen addır. Şehir içi ve maksimum 400 km mesafelerde aynı gün teslimat sağlanırken daha uzak yerlerde ise sonraki gün teslimat yapılır.

Ankara parça eşya taşıma da siz değerli müşterilerimize en uygun parça nakliye fiyatları sunmaktayız.

Parça eşya taşıma veya parsiyel taşımacılık hizmetinde firmamızın çalışmaları şu şekildedir.

Sigortalı Hizmet

Firmamız tarafından yapılacak olan parça nakliyat işlemlerinin tamamında yük ve eşyalarınız sigorta yapılarak güvence altına alınmaktadır.

Profesyonel Kadro

Çalışanlarımızın tamamı alanında uzman bireylerden oluşmaktadır. Tüm çalışanlarımız sigortalı kendi çalışanlarımızdır.

Zamanında Teslimat

Parça eşya taşıma işlemlerinde ister şehir içi olsun isterse şehirler arası parça nakliye olsun firmamız zamanında teslimata önem verir.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara parça eşya taşıma diğer adıyla Ankara parça nakliyat işlemlerin de müşterilerimizin taleplerine cevap vermek adına 13 adet küçük nakliye aracımızla hizmet sunuyoruz.

Firmamız bugüne kadar sorusuz bir şekilde binlerce parça eşya taşıma işlemini gerçekleştirmiştir. Taşınma öncesi sunmuş olduğumuz ücretsiz ekspertizle eşyalarınız için en uygun araç, ekip ve ekipmanla parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Ankara parça eşya taşımacılığı alanında sektörün en çok tercih edilen firmasıyız. Ankara başta olmak üzere ülkemizin her bölgesine hızlı, güvenli ve profesyonel şekilde parça eşyalarınızın nakliyesini yapmaktayız.

Ankara Parça Nakliyat

Ankara parça nakliyat işlerinde bizler müşteri odaklı çalışmayı kendimize prensip edinmiş bir kuruluşuz. Uzun yıllardır Ankara nakliyat sektörü içerisinde görev yapmamızın yanı sıra diğer şehirlere de parça nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Parça nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişi veya kurumlara profesyonel şekilde hizmet götürmekteyiz. Geniş altyapımız sayesinde bu zorlu süreci başarılı ve sorunsuz şekilde tamamlıyoruz.

Ankara parça eşya taşıma işlemlerinde firmamız 7 gün 24 saat görev yapmakta olup, siz değerli müşterilerine de uygun fiyat imkanı sunmaktadır. Firmamız aracılığıyla miktarca az olan yük ve eşyalarınızı dilediğiniz yere güvenli şekilde taşıtabilirsiniz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma; taşınması gereken yük veya eşyanın bulunduğu şehirden alınarak istenilen şehre taşınma işlemine verilen addır.

Şehirler arası nakliyat hizmetinde olduğu gibi şehirler arası parça eşya taşıma işlemi de dikkat isteyen bir iştir. Uzun yolculuklarda eşyaların zarar görme olasılığı artar. Bunun içinde kaliteli paketleme malzemeleri kullanılarak özenle paketlenmesi gerekir.

Bunun yanı sıra nakliye aracının da bakımları zamanında yapılmalıdır. Kilometrelerce yolu arza yapmadan gidebilmesi için bu gereklidir. Şehirler arası parça nakliye hizmetinde nakliye aracının ve kullanılan ambalajlama malzemelerinin önemi oldukça fazladır.

Şehirler arası parça nakliyat konusunda yılların tecrübesi ve geniş destek ağımızla hizmet sunuyoruz. 81 şehre sorunsuz ve tam zamanında eşyalarınızın nakliyesini uygun ücretler karşılığında yapıyoruz.

Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Ankara şehir içi parça eşya taşıma işlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi için firmamız yoğun gayret göstermektedir. Bu iş için özel ekipler oluşturmuş ve sadece bu işte kullanılmak üzere envanterine yeni araçlar katmıştır.

Şehir içi parça nakliye de kullanılmak üzere Ankara’nın farklı bölgelerinde konumlanmış araç ve ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu sayede parça nakliyatın daha kısa sürede yapılmasını sağlamış bulunuyoruz.

Ankara şehir içi parça nakliyat konusunda diğer firmalardan önde olmamızın başta gelen nedenleri de bunlardır. Yapacağımız her işe müşterilerimizin gözüyle bakıp, onlar gibi düşünerek hareket etmekteyiz. Bu nedenle olacaktır ki Ankara’nın en çok tercih edilen parça eşya taşıma firmasıyız.

Ankara Tek Parça Eşya Taşıma

Nakliyat firmalarında, tek parça eşya taşıma işi yoğunlukla şehir içinde olmaktadır. Bu alanda müşteriler kargo şirketlerinin daha düşük ücretler talep ettiğini düşünerek onlara yönelirler. Ancak bu yanlış bilinen bir durumdur. Kurumsal olarak hizmet sunmakta olan firmaların şehirler arası tek parça eşya taşıma fiyatı kargo firmalarına oranla daha düşüktür.

Firmamız bugüne kadar birçok olanda farklı çıkışlar yapmış olduğu gibi bu konuda üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. Ankara tek parça eşya taşıma ihtiyacı olan her kese eşya boyutuna uygun araçlarla hizmet sunmaktadır.

Tek parça eşya nakliyat hizmetimizle Başkentin her bölgesine kısa sürede ulaşmakta ve talepleri hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Ayrıca acil olarak yetişmesi gereken kargo, yük ve eşyalarınızı da yurtiçinde her bölgeye güvenli şekilde taşıyoruz.

Ankara tek parça eşya taşıma da farklı boydaki 13 araçla sektörün lider parça nakliyat firmasıyız. Eşyalarınız emin ellerde teslim edilmiş olarak, kusursuz şekilde yerine ulaştırılır.

Parsiyel Taşımacılık ve Kargo Hizmeti

Parsiyel taşımacılık ve kargo hizmeti; birkaç parça eşya veya hacimce az olan yük cinslerinin belirli güzergâhlar kullanılarak taşınma işlemidir. Parsiyel yük taşımacılığında güzergâh oldukça önemlidir. Yol güzargahında olan şehirler için hem daha uygun fiyatlar belirlenir hem de daha kısa sürede kargo veya parsiyel taşımacılık sağlanmış olur.

Ankara kargo hizmeti sunan bir firma olarak birçok şehre günlük seferlerimiz bulunmaktadır. Taşınacak parça eşyalarınızı sizlerin belirlediği tarihler arasında istenilen adrese hızlı, güvenli ve sorunsuz şekilde naklediyoruz.

Ankara parsiyel taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan kişi, kurum kuruluşlara sağladığımız birçok imkan bulunmaktadır. Geniş destek ağımız sayesinde diğer şehirlerden Ankara’ya taşınacak parsiyel yüklerinizi de aynı hassasiyetle taşımaktayız.

Kargo ve parsiyel taşımacılık alanında bizleri diğer firmalardan ayıran ise işimizi severek ve özverili bir şekilde yapıyor olmamızdır. Türkiye’nin 81 iline ve tüm ilçelerine parsiyel taşımacılık yapıyoruz. Bu hizmete ihtiyacınız varsa bizleri aramadan karar vermeyiniz.

Ankara Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça eşya taşıma fiyatları belirlerken tüm firmaların göz önünde bulundurduğu bazı konular bulunmaktadır. Fiyat belirleyen bu konular nelerdir öncelikle onlara bakalım.

 • Taşınmanın şehir içi veya şehir dışı nakliyat hizmeti olması
 • Taşınacak yük veya eşyanın miktar ve cinsi
 • Eşyanın bulunduğu kat sayısı
 • Görev yapacak personel sayısının belirlenmesi
 • İki adres arası mesafe

Yukarıda belirtmiş olduğumuz konular Ankara parça eşya taşıma fiyatları belirleyen etkenlerdir. Bu anlamda bizler kaliteden asla taviz vermemek şartıyla siz değerli müşterilerimize en uygun parça eşya taşıma ücretleri sunmaktayız.

Ankara şehir içi parça eşya taşıma fiyatları ve Ankara şehirlerarası parça eşya taşıma fiyatları %20 indirimle firmamız kalite güvencesiyle sunulmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından Ankara parça eşya taşıma şu şekilde yapılmaktadır. Öncelikle taşınacak olan eşya miktarınız ve taşınılacak mesafeyi bilmemiz gerekir. Bu bilgiler doğrultusunda sizlerin tarafımıza bildirdiğiniz tarih ve saatte personellerimiz adresinizde olur.

Taşınacak olan eşya cinsine uygun paketleme yapılır ve kısa sürede eşyalarınız nakliye aracımıza yüklenmesi sağlanır. Sizlerin onayıyla birlikte çalışanlarımız yeni adrese doğru yola çıkar. Yeni adresinize tam zamanında gelen çalışanlarımız eşyalarınızın evinize, ofisinize veya belirtmiş olduğunuz yere taşınmasını sağlarlar. İşlerinin bitmesiyle birlikte sizlerden kontrol etmenizi ve ardından teslimat evrakını imzalamanız istenir. Kontrol ve teslimat evrakının imzalanmasıyla birlikte personellerimiz müsaadenizi isteyerek adresten ayrılırlar.

Parça eşya taşıma nasıl yapılır? konusunu elimizden geldiği kadar anlattık. Vermiş olduğumuz bilgiler yeterli gelmedi ise lütfen aşağıdaki iletişim butonunu kullanarak bizleri 7/24 saat arayabilirsiniz.

Günlük Sevkiyatlarla Parça Eşya Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm şehirlerindeki nakliyat alt yapımız sayesinde günlük, haftalık ve aylık parça nakliyat sevkiyatlarımız vardır. Yük sevkiyatı veya eşya sevkiyatı yapma konusunda oldukça fazla tecrübeyle ve bugüne kadar oluşturulmuş networkümüzle 7/24 saat hizmetinizdeyiz.

Günlük Sevkiyat Yaptığımız Şehirler

 • Ankara’dan İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne’ye
 • Edirne, Tekirdağ, İstanbul, Kocaeli, Sakarya’dan Ankara’ya
 • Ankara’dan Afyon, Denizli, Muğla, Manisa, Aydın, İzmir’e
 • İzmir, Aydın, Manisa, Muğla, Denizli, Afyon, Uşak’tan Ankara’ya
 • Ankara’dan Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale’ye
 • Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Eskişehir’den Ankara’ya
 • Ankara’dan Isparta, Burdur, Antalya’ya
 • Antalya, Konya, Aksaray’dan Ankara’ya
 • Ankara’dan Nevşehir, Aksaray, Niğde, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Diyarbakır’a
 • Diyarbakır, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Adana, Mersin, Niğde, Aksaray, Nevşehir’den Ankara’ya
 • Ankara’dan Çorum, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize’ye
 • Rize,   Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Çorum’dan Ankara’ya

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şehir ve güzergahlara günlük olarak parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılık ve kargo sevkiyatlarımız mevcuttur.

Diğer iller içinde haftalık, ve aylık sevkiyatlar yapmaktayız. Türkiye’mizin her bölgesine güvenli şekilde eşyalarınızı taşımaya kararlıyız.