Ayaş Evden Eve Nakliyat

Ayaş nakliyat firması mı arıyorsunuz? Doğru adreste olduğunuzu sizlere söylemekten mutluluk duyarız.

Ayaş evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan siz değerli müşterilerimizi firmamızın profesyonel hizmet anlayışıyla buluşturmaya biz hazırız. Sizlerde kaliteli, güvenli ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmek istiyor iseniz bizleri arayın yahut teklif bırakın biz sizi arayalım.

Ayaş nakliye işlerinde bugüne kadar binlerce müşterinin tercihi olduk. Bizleri tercih etmelerinin birkaç nedeni şunlardır.

ayas-ev-tasima
Yılların Tecrübesi

2001 tarihinden bugüne yılların tecrübesini sunduğumuz hizmete yansıtmaktayız. Bu nedenle önceliğimiz müşterilerimize sunacağımız nakliye hizmetinin kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

ayas-esya-tasima
Uzman Personeller

Alanında uzman, genç dinamik ve güler yüzlü personeller ile iş başındayız. Firmamızda görev alan her bir çalışanımız kendi branşında uzman ve sorumluluk almış bireylerden oluşmaktadır.

ayas-evden-eve-nakliyat
Son Model Araçlar

Evden eve nakliye sektöründe en önemli faktörler arasında yer alan nakliye araçları oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle firmamız bünyesinde yer alan araçlarımızın tamamı son model araçlardan oluşur.

ayas-evden-eve-nakliyat
%100 Memnuniyet

Sunduğumuz hizmetin her zaman arkasındayız. Bırakın kırılan, çizilen veya hasar gören eşyaların olmasını çalışma biçimimizi veya tek bir personelimizin dahi sizlere karşı tutumu hoşunuza gitmezse ücret talep etmiyoruz.

Ayaş Evden Eve Nakliyat Süreeci

Taşımacılık sektöründeki kapsamlı hizmetlerimizle her an sizlerin yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Bu doğrultuda Ayaş evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara gibi büyük kentler söz konusu olduğunda taşımacılık alanındaki talep ciddi oranda yüksektir.

Ancak konu nitelikli bir hizmet almak olduğunda ise beklentileri karşılayan bir firma bulmak oldukça güç olabilmektedir. Bu noktada kurumsal bir yaklaşım sergileyerek sizler için en ideal çözümleri vurgulamak isteriz. Bu anlamda firma olarak taşımacılık sektöründe yılların getirdiği güçlü bir birikime sahibiz.

Aynı şekilde çalışma kadromuz da son derece deneyimli ve alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Buna paralel olarak sizler için ideal çözümleri üretmek adına özverili bir çalışma göstermekteyiz. Bu doğrultuda ekibimizin her türden endişenizi gidereceğinden emin olabilirsiniz. Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için kurumsal bir çözüm bulmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Ayaş nakliye hizmetlerimiz kapsamında taşımacılık ihtiyaçlarınızın tüm aşamalarıyla biz ilgilenmekteyiz. Bu sayede sizlere zahmetsiz bir ev taşıma imkânı sağlamaktayız. Gerek teknik ekipman gerekse de uzman personellerimizle eşyalarınız için en güvenli transfer seçeneklerini yaratarak buna uygun bir organizasyon oluşturmaktayız. Hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’nın en iyi eşya depolama firmasıyız. Bu başarıyı 2007 tarihinden bugüne sürdürüyoruz. Bu konuda daha fazla detay için Ankara eşya depolama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayaş Evden Eve Nakliyat Desteği

Ayaş nakliyat hizmeti kapsamında özellikle ev eşyalarının taşıması söz konusu olduğunda ayrı bir dikkat ve özen gerektiği muhakkaktır. Çünkü ev eşyaları işletme ya da ofis eşyaları gibi yalnızca işlevselliğiyle öne çıkan eşyalar değildir. Aksine ev eşyalarının kozmetik görünümleri de en az işlevselliği kadar önemlidir. Bu nedenle taşıma sürecinde ev eşyalarının güvenliğini sağlamak için çok daha kapsamlı önlemler almak gereklidir.

Ayaş evden eve nakliyat işlemlerinde aksi takdirde basit çizilme ve darbeler bile eşyalarınızın işlevselliğine olmasa bile görünümüne zarar vererek keyfinizi kaçırabilir. Bu doğrultuda evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında sizlere geniş bir destek sağlamaktayız. Tüm aşamalarını organize ettiğimiz süreci şu adımlarla özetleyebiliriz:

  • Eşyalarınızın ambalaj ve paketleme işlemlerini türüne, ağırlığına ve hacmine göre gerçekleştirmekteyiz. Bu anlamda eşyalarınızın zarar görmesini önlemek için ilk önlemlerimizi paketleme aşamasında almaktayız.
  • Asansörlü nakliyat desteğimizle eşyalarınızı çok daha pratik bir biçimde araçlarımıza transfer etmekteyiz. Bu yöntem aynı zamanda eşyalarınızın güvenli bir biçimde binadan çıkışını sağlamaktadır.
  • Taşıma sürecinde eşyalarınızı sigorta kapsamında güvence altına almaktayız. Böylelikle eşyalarınıza gelebilecek en ufak bir zararı bile kolaylıkla temin edebilirsiniz. Zaman zaman tüm önlemler alınsa bile bu türden istenmedik durumların önüne geçmek güç olabilmektedir. Ancak sigorta kapsamında eşyalarınızı tam bir güvenceyle koruyabilirsiniz.

Eşyalarınızın araçlarımızda özel bölme ve kabinlerle taşındığını vurgulamak isteriz. Bu sayede yol şartları ne olursa olsun eşyalarınız sabit bir biçimde taşınmaktadır.

Ayaş Evden Eve Nakliyat Firması

Ankara’nın tüm bölgelerinde olduğu gibi Ayaş evden eve taşımacılık hizmetleri için de kapsamlı bir destekle yanınızdayız. Bu doğrultuda ekibimizin tüm ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde yanıtlayacağından emin olabilirsiniz. Evden eve nakliyat desteğimizi tüm süreç boyunca size en ufak bir zahmet yaratmayacak şekilde planlamaktayız.

Bu anlamda paketlemeden sökme ve kurulum işlemlerine kadar her aşamada sizlere tam bir destek sağlamaktayız. Aynı şekilde eşyalarınızı yeni yaşam alanına yerleştirme görevini de üstlendiğimizi belirtmek isteriz. Bu doğrultuda paketlerinden çıkararak dekoratif açıdan da taleplerinize uygun olacak şekilde eşyalarınızı yerleştirmekteyiz.

Ayaş evden eve nakliye süreci boyunca sizinle iletişim halinde kalarak her şeyin onayınız dâhilin de gerçekleştiğinden emin olmaktayız. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak profesyonel bir nakliyat hizmetine kavuşabilirsiniz. İletişim kanallarımız 7 gün 24 saat taleplerinize açıktır. Bu anlamda ihtiyaç duyduğunuz her an taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Ayaş Nakliyat Çalışma Fotoğraflarımız

Ayaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları Belirleme

Ayaş evden eve nakliyat fiyatları belirleme de eşya yoğunluğu, çalışan sayısı, kullanılacak paketleme malzemesinin cinsi, daire yüksekliği ve mesafe gibi ana konulara bakarak sizlere ücretler sunmaktayız.

Bizleri ilk aradığınızda müşteri temsilcilerimiz Ayaş evden eve nakliyat işinizin detayları hakkında bilgi sahibi olabilmek için sorular yöneltirler. İletmiş olduğunuz cevaplar ve detaylar sonucunda oluşan çalışanımız taşınma detaylarına vakıf olmuş olur.

Kaç personel görev yapacağı, araç boyutu ve diğer detayalar sonucunda en uygun Ayaş nakliye fiyatları belirleyerek sizlere sunmuş oluruz. Üst düzey ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla taşınma işlerinizi en iyi şekilde yerine getirmeye her daim hazırız.

1+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1250 TL

2+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1350 TL

3+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1650 TL

4+1 Eşya Taşıma Fiyatı

1950 TL

5+1 Eşya Taşıma Fiyatı

2350 TL

6+2 Eşya Taşıma Fiyatı

3100 TL

Ayaş Evden Eve Nakliyat Müşteri Görüşlerimiz

Ayaş evden eve nakliyat işlemleri sonucu değerli müşterilerimizin firmamız hakkında ki görüşleri.

Mert Başkal

Kurumsal bir firma nakliye konusunda gerçekten tercih edebileceğiniz bir kuruluş.

Gökçe Taşçı

Ankara evden eve nakliye işleminde firma tercihimiz oldular iyi ki de olmuşlar her şey çok düzgün ve düzenli şekilde yapıldı.

Ahmet Daklan

Nakliye firması arayışınızda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yıllardır kendilerini bozmadan aynı hassasiyetle nasıl hizmet sunuyorlar hayretler içindeyim.

Burcu Bigintek

Ekip çalışkan ve dürüst. Son derece dikkatli ve özverili çalışıyorlar bide çok hızlılar.

En Güncel Nakliyat Konuları ve Nakliye Bloğu